Podejście

Skoncentrowani na Wartości Biznesowej

Rozumiemy biznes, nie tylko kod. Mapujemy i analizujemy Twój pomysł biznesowy, szukając najlepszych możliwości dodania wartości dla Twojego przedsiębiorstwa. Rekomendujemy i tworzymy rozwiązania, które wpisują się w Twoje otoczenie biznesowe na różnych poziomach.

Skoncentrowani na Dostosowaniu

Projektujemy i kodujemy niestandardowe funkcje specjalnie dla Ciebie, aby dać Ci dodatkową przewagę konkurencyjną. Doskonale wpasują się w Twoje rozwiązanie WordPress i staną się integralną częścią Twojego biznesu. Zamiast dostarczać Ci gotowego WordPressa, podchodzimy do niego jak do platformy.

Skoncentrowani na Skalowalności

Możesz rozbudować swoje WordPressa w wielojęzyczną, wielozadaniową aplikację internetową do sprzedaży produktów i usług na całym świecie oraz wejścia na nowe rynki.

Skoncentrowani na Wydajności

WordPress jest wolny? Nie, jeśli znasz sposoby, aby sprawić, że działa płynnie, szybko się ładuje i obsługuje duży ruch potencjalnych klientów. A my je znamy. Wiemy, jak osiągnąć 100/100 w wynikach wydajności.

Skoncentrowani na Bezpieczeństwie

Kiedy znasz WordPress od podszewki, możesz znaleźć sposoby na wypełnienie luk wieloma aktualizacjami zabezpieczeń. I to właśnie zrobiliśmy. Posiadamy pakiet aktualizacji zabezpieczeń, który stale udoskonalamy i aktualizujemy.

+48 502 423 886