Kluczowe Kompetencje

Doświadczenie w WordPress i WooCommerce

Posiadamy ponad dekadę doświadczenia wewnętrznego. Znamy WordPress od podszewki. Stworzyliśmy go po swojemu. Wygląda dobrze. Jest dobrze zakodowany. Jest bezpieczny. Jest zoptymalizowany. Oznacza to, że teraz masz dostęp do lat doświadczenia w opanowaniu najlepszych sposobów budowania i wykorzystywania WordPressa i WooCommerce w projektach komercyjnych.

Perspektywa Biznesowa

Upewnimy się, że rozwiązanie, którego szukasz, spełni Twoje szczegółowe wymagania biznesowe. Dokładnie rozważamy nie tylko cele biznesowe, ale także sposób pracy Twojego zespołu, procesy dostawy i zachowania klientów online.

Staranna Personalizacja

Głębokie zrozumienie możliwości WordPressa pozwala nam budować rozwiązania zgodne z WordPress Codex, najnowszymi dobrymi praktykami i innowacjami. Dostosujemy je do WordPressa. Otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie WordPress i WooCommerce, dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Zwinna Drużyna Na Zawsze

Metodologia Scrum sprawia, że nasza komunikacja z Tobą jest płynna, a nasza praca jest dla Ciebie transparentna. Nasz zespół Scrum jest gotowy, by przynieść wartość poprzez elastyczne rozwiązania dla Twoich pomysłów. Znajdziemy odpowiedzi razem.

Automatyzacja Procesów

Codziennie szukamy nowych sposobów na poprawę naszych procesów projektowania, rozwoju i wdrażania. Korzystamy z różnego rodzaju narzędzi AI i automatyzacji. Kochamy je. Możemy robić mniej, a uzyskiwać więcej. Ty też możesz.

Projektowanie Zorientowane Na Użytkownika

Przygotowujemy szczegółowy projekt stron internetowych, wpleciony w markę, który ożyje w rękach naszych kompetentnych programistów front-endu.

+48 502 423 886